Вітаємо усіх та ласкаво просимо на наш сайт!

    

    Наш сайт присвячено сімейному вихованню студентської молоді. Сьогодні сім'я, життєдіяльність якої визначається закономірностями розвитку українського суспільства, переживає суперечливе і складне становище, викликане духовно-моральними зламами в суспільстві, частковою втратою ідеалів, переоцінкою цінностей і т.д. Психолого-педагогічна підтримка сім'ї в даній ситуації стає все більш актуальною і затребуваною. Вищий навчальний заклад (ВНЗ) як соціальний інститут, що забезпечує виховний процес і реальну взаємодію студента, батьків і соціуму, прагне до активного діалогу і широкої соціальної взаємодії з сім'єю. Велика роль у цій взаємодії належить педагогам ВНЗ, викладачам, кураторам студентських груп, вихователям.

    Сімейне виховання студентської молоді – це система педагогічних впливів, що включає в себе моральне (виховання дисципліни, культурних навичок), трудове (виховання у праці), економічне (сімейне господарство), громадянсько-патріотичне (виховання активної громадянської позиції патріота України), національне (виховання національної самосвідомості), правове (виховання поваги до закону та прав людини, формування правової свідомості), гендерне (гендерна ідентичність та роль) виховання та виховання здорового способу життя, яка забезпечує інтегрований процес цілеспрямованих педагогічних дій батьків та педагогів ВНЗ для підготовки студента до сімейного життя. Під педагогічним впливом розуміємо педагогічно  доцільну  організацію життєдіяльності студентів, у процесі якої вони набувають необхідних моральних та інших рис і якостей, знань, навичок і звичок, які потрібні для сімейного життя.

Новини

Увага! Насильство у сім'ї!

27.03.2015 07:35
Відеозал "Насильство у родині". Сьогодні, 27 березня 2015 року о 10.00 у ПНПУ імені В.Г.Короленка...

Творчі батьківські збори

27.03.2015 07:32
Творчі батьківські збори "Батьки і діти... діти і батьки... нам нічого ділить на спільнім полі"...

Екскурсія до Ботанічного саду

27.03.2015 07:24
26 березня студенти ПНПУ відвідали Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного...

Проект «Пам’ятати заради майбутнього»

09.03.2015 20:20
УВАГА!!! Інститут Політичної Освіти оголошує відбір учасників на участь у проекті «Пам’ятати заради...

Увага! Фотоконкурс «Моя родина й Україна»

05.01.2015 15:03
Шановні студенти! З метою привернення уваги громадськості до актуальних для сучасного українського...

Я і моя сім'я: минуле, сучасне, майбутнє

24.12.2014 14:34
Шановні студенти! Прошу Вас скласти атобіографічну розповідь про себе і свою сім'ю, якою вона була,...

Розсилка листів

Підпишіться на нашу розсилку:

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Тут спілкуються українською